איך הכל התחיל אתם שואלים?

טל זילברברג, מייסד החברה - הסיפור שלי

מאז שאני זוכר את עצמי אני יזם ועצמאי.

עוד כאשר הייתי ילד קטן בשכונת רמות רמז בחיפה חיפשתי דרכים להרוויח. הלכתי לירקן שלנו והצעתי לו לסדר את הירקות והפירות תמורת שקל 1 ליום.

כנראה שהוא אהב את הרעיון כי הוא קידם אותי אחר כך לעשות משלוחים.

הקטע הטכנולוגי ונושא החיסכון במשאב הזמן כנראה היה "חיידק" שתפס אותי בגיל צעיר מכיוון שאת הכסף שהרווחתי ממשלוחים, יחד עם דמי הכיס, חסכתי למחשב ה AMSTRAD הראשון שעליו הייתי מגיש עבודות לבית הספר וחוסך זמן יקר על כתיבת טיוטה.

מגיל 5 אני מתאמן קראטה, העיסוק הפך למרכזי בחיי וכאשר התחלתי ללמוד בבית הספר בקיבוץ יפעת השתמשתי באותה חוצפה יזמית שלי ושאלתי מי האחראית על החוגים. כאשר הפנו אותי לגברת מקסימה (סמדר ישורון) הצגתי את עצמי ואמרתי :" שלום, שמי טל ואני מדריך הקראטה החדש שלכם". בפנים משועשעות היא הסתכלה אליי ואז החליטה לתת צ'אנס לילד בן ה -15 שעמד מולה. קיבלתי את התפקיד וכך פתחתי את בית הספר הראשון שלי קראטה בקיבוץ יפעת (אז היה מותר לאמן בגיל כזה).

בסוף יב' מנה בית הספר כ 100 תלמידים.

לאחר הצבא, שבתי לאמן בבית הספר לקראטה שלי ביפעת והקמתי סניף נוסף ביישוב גן נר. במקביל חיפשתי דרכים נוספת להתפתח ואחת מהן הייתה עולם השיווק הרשתי.

אהבתי את הקונספט, את הנטוורקינג, את המגע עם אנשים מכל קצוות האוכלוסיה, את בעלי העסקים איתם עבדתי אבל בעיקר התחברתי למוצר שהיה אז מהפכה ה -  VOIP. היום כולנו משתמשים בו אבל אז זה היה חידוש מדהים - שיחות על גבי רשת האינטרנט.

בנקודת זמן זו בעצם החל הרומן האמיתי שלי עם שיווק ומכירות לעסקים שמהר מאוד הפכו לדיגיטליות.

אהבתי את היכולת לספק מוצר מעולה, להכיר אנשים, לייעץ להם ולתרום מהידע שלי. לא היה פייסבוק, לא היה אינסטגרם ולא היו כל האמצעים שיש היום. היה ICQ.

באמצעות המדיה הדיגיטלית של אז, הצלחתי להקים רשתות ענק של אלפי משתמשים ולקוחות.

ההתחככות עם הטכנולוגיה וההתפתחות לתחומים עסקיים נוספים במקביל לבית הספר לקראטה, שהלך וגדל, דרשו ממני זמן וחיפשתי כל מוצר, תהליך או רעיון שיכול לחסוך לי אותו ולייעל את ניצול המשאבים שלי.

בשנת 2004 אף הקמתי עיתון - מקומון שבועי בשם "חמשוש" שחולק במשך שנתיים על בסיס שבועי ברחבי המועצה האזורית הגלבוע. גם כאן נעזרתי ביכולתי הטכנולוגיות על מנת לייעל את תהליך השיווק, הפרסום והתוכן.

כיום חברתנו מספקת פתרונות דיגיטליים הן ברמת החיסכון בזמן, הן ברמת השיווק והן ברמת הנראות לעסקים קטנים, חברות, תאגידים ורשויות.

נותנת ייעוץ ומעמידה כלים דיגיטליים שאין שני להם בחדשנות, ביעילות ובנראות באמצעות שיתוף פעולה עם חברת GreenBook LTD בארץ.

בחו"ל חברתנו הנה שותפה בחברת הבת GreenBook USA Inc. אותה אני גם ממנכ"ל.

Business Meeting